Ekonomi Bakanlığı Destekli İleri Düzey Dış Ticaret Eğitim Programı

18 Şubat, 14:22

%70 Geri Ödemeli, T.C. Ekonomi Bakanlığı

Destekli İleri Düzey Dış Ticaret Eğitim Programı

2014 yılında T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından "Yetkili Eğitim Kurumu" olarak akredite edilen Doğu Marmara ABİGEM A.Ş çok sayıda eğitim programıyla küresel pazarda rekabet kabiliyetini geliştirmek isteyen kurumların yanında yer alıyor.

Amaç, kapsam ve içerik açısından değerlendirilerek onaylanan eğitim programları, uzmanlık alanları ve tecrübeleri göz önünde bulundurularak akredite edilen eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Kurumlar %70 devlet desteği ile ihtiyaç duydukları eğitim programlarına katılabilmekte ve çalışanlarının yetkinliklerini arttırma fırsatı bulabilmektedirler.

Kimler Yararlanabilir?

Dış ticaret yapan tüm firmaların ilgili departman çalışanları ve yöneticiler, Dış ticarette uzmanlık kazanmak isteyenler, Sınaî ve/veya ticari alanda veya yazılım sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin alacağı bu eğitimin %70'lik bedeli Ekonomi Bakanlığı tarafından karşılanmaktadır.

Eğitim Katılım Bedeli

Devlet destekli eğitim programında yer alan eğitimlere günlük katılım bedeli 200 TL + KDV( 236 TL ) olup, eğitim bedelinin %70'i T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından kuruma geri ödenmektedir. Destek kapsamında bir eğitim programına aynı kurumdan en fazla 4 (dört) kişinin katılımı sağlanabilmektedir.

Ayrıntılar için tıklayın.