26 Haziran 2018: The Healthy Future Partnering Event - Liverpool, İngiltere

09 May

  • Sanayi ve İş Dünyası İşbirliği Uygulama ve Araştırma Merkezi
  • Tüm Duyurular

THE HEALTHY FUTURE PARTNERING EVENT

International Business Festival 2018 kapsamında SAĞLIK VE YAŞAM BİLİMLERİ SEKTÖRLERİNE YÖNELİK ULUSLARARASI İKİLİ GÖRÜŞME ETKİNLİĞİ

 

 

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından, Liverpool’da IBF 2018 (International Business Festival) çerçevesinde Sağlık ve Yaşam Bilimleri alanlarında faaliyet gösteren firma, üniversite ve araştırma merkezlerinin ticari ve teknolojik iş birlikleri oluşturmak üzere bir araya getirilmesi planlanmaktadır.

 

Hedef sektörler: Biyoteknoloji ve İlaç, Araştırma Merkezleri, Üretim Merkezleri, Diagnostik, Analitik, Medikal Teknoloji, Sağlık, Hassas tıp ve Dijital sağlık olarak belirlenmiştir.

 

Web sitesi’nde “Register Now” alanından etkinliğe kayıt olmak mümkündür.  Etkinliğe ait web sitesi: https://healthyfuturematch2018.b2match.io/

İkili Görüşme Etkinliğine kayıtlar 5 Haziran 2018 tarihine kadar açıktır.

İkili görüşme etkinliğine katılım ücretsizdir.

Görüşme seçimleri 2 Mayıs – 19 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İkili görüşme seçimleri sonrası görüşme takviminiz tarafınıza iletilecektir.

Organizatör kuruluşun seçeceği, İngiltere dışından 50 katılımcıya yol ve konaklama desteği sağlanacaktır. Bu destekten faydalanmak için 20 Mayıs 2018 tarihine kadar firmaların/kurumların iş birliği profillerini oluşturmuş olması gerekmektedir.

 

Yol ve konaklama harcamaları karşılanması (400£’a kadar) hakkında:

Yol ve konaklama desteği almak isteyen firma veya kurumlar 20 Mayıs 2018 tarihinden önce etkinliğe, “Register Now”  alanından kayıt olmalılar ve iş birliği profillerini oluşturmalıdırlar.

Başvurular organizatör kuruluş tarafından değerlendirilip seçim yapılacaktır. Hak kazanan katılımcılara sonuçlar bildirilecektir.

Destekler firmaların/kurumların profillerinde önerecekleri iş birliği projelerinin niteliklerine göre değerlendirilecek olup ayrıntılı, ön plana çıkabilecek, firmanın ya da projenin yenilikçi özelliklerine atıfta bulunan, yeni teknoloji ve ürün satın alma odaklı veya yenilikçi proje geliştirme odaklı bir firma profili hazırlanması önerilmektedir.

Firma/kurum başına bir kişi destekten faydalanabilir.

Destek almaya hak kazanmanız durumunda etkinliğe katılacağınızı teyit etmeniz ve etkinlik günü 26 Haziran 2018 sabah 10:00’a kadar etkinlik alanında hazır bulunarak imza listesine imza atmanız gerekmektedir.

Destek için belirlenen kayıt, teyit ve ödeme belgeleri için tarihler konusunda hassasiyet gösterilmesi önemle rica olunur. Belirlenen tarihlerden sonra gerçekleşecek başvuru ve gönderilen belgeler dikkate alınmayacaktır.

 

Kayıtlı firmalar/kurumlar: https://healthyfuturematch2018.b2match.io/marketplace

İkili Görüşmeler işleyişi https://healthyfuturematch2018.b2match.io/page-1961

Sıkça Sorulan sorular https://healthyfuturematch2018.b2match.io/page-3851

IFB 2018 ile ilgili bilgi için: https://www.internationalbusinessfestival.com/